| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 97 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Напівобхват стегон | 41 см |
| Напівобхват грудей | 38 см |
| Напівобхват пояса | 34 см |
| Ширина плечей | 35 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Застібка | Блискавка |
| Склад | 60% хлопок, 38% полиэстер, 2% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴




