| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу (верх) | 33 см |
| Довжина виробу (низ) | 97 см |
| Довжина рукава (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват грудей | 35 см |
| Напівобхват пояса | 26 см |
| Ширина плечей | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 65 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% полиэстер, 25% хлопок, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Електрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





