| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | XS |
| Довжина виробу | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 59 см |
| Напівобхват грудей | 42 см |
| Ширина плечей | 36 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 50% хлопок, 40% вискоза, 10% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Шовк |
| Колір | Бузковий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип крою | Класична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




